نمایش سبد خرید “شناخت آسمان برای پرواز” has been added to your cart.
21
نهایت لذت

پرواز تندم تفریحی
نهایت امنیت و هیجان

5
آنچه در اندیشه شماست تخصص ماست
پرواز تا ارتفاع 6 هزار متر
پرواز تا مسافت 700 کیلومتر
Paragliding
نهایت آدرنالین
زمین زیر پای شماست

آخرین محصولات

آدرنالین را حس کنید

یک پرواز خوب و آزاد را با پاراگلایدر تجربه کنید

مشاهده مشخصات

بهترین فروش ها

  • بزرگترین چالش یک خلبان پاراگلایدر, شناخت جو و محیط اطراف خود است که تنها با مطالعه و تجربه به دست می آید. این کتاب از ابتدا و بدون نیاز به هیچ پیشینه هواشناسی اطلاعات لازم برای شناخت آسمان پروازی را به ما میدهد.

    بهترین راه مطالعه این کتاب به این گونه است که ابتدا آن را مطالعه کنیم, سپس موارد گفته شده را در پرواز تجربه کنیم و دوباره به کتاب مراجعه کرده و سوالات خود را عمیق تر مطالعه کنیم.

  • این یک پرواز تفریحی است که توسط خلبان های مجرب و حرفه ای انجام میشود. پرواز دونفره یا تندم نیاز به یک بال پاراگلایدر تندم دارد که تفاوت آن با بالهای معمولی, تحمل وزن زیادتر (تا 2 نفر) و امنیت بالای آن است. هارنس یا صندلی آن مخصوص بوده و با رعایت ارتفاع خاص به خلبان و مسافر دید کاملی از اطراف میدهد.

    پرواز تندم نیازمند مقدار کمی دوندگی و آمادگی جسمی و روحی اندکی است. پروازها حد اقل 5 دقیقه و حد اکثر تا نیم ساعت بسته به فصل و شرایط جوی متغیر است.

تاريخچه پاراگلايدر

پرش با چتربال یا پاراگلایدر که به آن چترپری هم گفته می‌شود یک ورزش تفریحی و رقابتی است که در آن خلبان خود را با تسمه‌هایی به یک وسیله شبیه به چتر نجات متصل می‌کند که در واقع نوعی گلایدر است. این چتر مانند بال هواپیما باعث تعلیق می‌شود و خلبان با استفاده از طناب‌هایی چتربال را کنترل می‌کند تا جهت و سرعت حرکت خود را تغییر دهد.

مارک های معروف